PSD

Şerban NICOLAE

Senator

Lider

Parlamentar ales in Circumscripţia electorală nr. 42 Bucureşti, în data de 11.12.2016 validat la data de 21.12.2016  

psdsenat2016@gmail.com

Sinteza activității parlamentare în legislatura 2012-prezent

Comisii permanente

Comisia juridică, de numiri, disciplină, imunităţi şi validări - Preşedinte, de la data de 5.1.2017

Comisia pentru apărare, ordine publică şi siguranţă naţională - Membru, de la data de 5.1.2017

Comisii speciale

Comisia specială a Camerei Deputaţilor şi Senatului pentru exercitarea controlului parlamentar asupra Serviciului de Informaţii Externe - Membru, de la data de 1.3.2017

Grupuri de prietenie cu Parlamentele altor state

Grupul parlamentar de prietenie cu Qatar - Membru, de la data de 26.4.2017

Grupul parlamentar de prietenie cu Israel - Membru, de la data de 26.4.2017

Activitate parlamentară

Click aici pentru a vizualiza activitatea parlamentară

Acest site foloseşte cookie-uri. Prin continuarea navigării, eşti de acord cu modul de utilizare a acestor informații.ÎNCHIDE